Stránka není přístupná

Tato stránka není přístupná nebo je pro návštěvníky skrytá. Pokračovat můžete na mapu webu.

INFORMACE K PROVOZU od 12.4.2021

Provoz od 12.4.2021 je pro děti s povinným předškolním vzděláváním, pro děti ze speciální třídy a děti zaměstnanců vybraných profesí. Doplněny informace k testům. Více v detailu aktuality.

ÚŘEDNÍ HODINY NA ŘEDITELSTVÍ MŠ

Pondělí   7.00 - 15.30 hod

Středa     7.00 - 15.30 hod

• Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví k omezení provozu ve školách a školských zařízeních a 1. fáze rozvolnění  umožňuje osobní přítomnost na vzdělávání nově od 12. 4. 2021 dětem v mateřských školách, které mají povinné předškolní vzdělávání, dětem ze speciální třídy a dětem zaměstnanců vybraných profesí.
  • Děti budou v neměnných skupinách maximálně po 15 dětech a roušky mít nemusí.
  • Aktualizace od 3.5.2021 - preventivní antigenní test bude proveden první den osobní přítomnosti dítěte a dále s frekvencí 1x týdně  (v pondělí) bude dítě testováno za asistence zákonného zástupce nebo jím pověřené osoby, proto je potřeba počítat s větší časovou rezervou - cca 30 minut. Testování bude organizováno dle podmínek na jednotlivých pracovištích.
  • K testování lze použít vlastní (přinesené) testy schválené Ministerstvem zdravotnictví pro testování dítěte. V případě použití těchto testů bude sepsána dohoda mezi mateřskou školou a zákonným zástupcem.

- nejčastější dotazy ke školství a koronaviru  ZDE

- aktuální usnesení vlády ZDE

- aktuální mimořádná opatření Ministerstva zdravotnictví ZDE

- odkaz na materiály Ministerstva zdravotnictví ZDE