Vítáme Vás na stránkách MŠ Korálky H. Brod

• Představujeme Vám devět mateřských škol sloučených v jeden právní subjekt, vedený paní ředitelkou Mgr. Štěpánkou Sýkorovou.
  • Nyní se nacházíte na stránce ředitelství. Pro pokračování na stránky jednotlivých mateřských škol použijte prosím odkazy vpravo.
  • Na stránkách mateřských škol najdete charakteristiky jednotlivých pracovišť, vybavení tříd, zájmové činnosti pro děti, aktuality a informace pro rodiče, rozvrhy jídelen, kalendáře akcí a jiné užitečné informace...

Havlíčkův Brod - Obec přátelská rodině 2021

30. 8. 2021

Zapojili jsme se do projektu Havlíčkův Brod - Obec přátelská rodině 2021. V rámci projektu připravujeme projektové dny pro děti, rodiče a prarodiče a besedy.

ÚPLATA za předškolní vzdělávání pro školní rok 2021/2022

31. 5. 2021

Výše úplaty pro nový školní rok 2021/2022 v detailu aktuality.

ŠKOLNÍ ZRALOST - soubor videí

9. 3. 2021

Mateřská škola Korálky HB pro vás připravila sadu videí o školní zralosti, která nahrazují besedu s odborníkem z Pedagogicko psychologické poradny. Soubor obsahuje devět videí - viz detail aktuality.

CO POTŘEBUJE DÍTĚ DO MŠ

16. 1. 2020

Základní potřeby jsou uvedeny v detailu aktuality.