Stránka není přístupná

Tato stránka není přístupná nebo je pro návštěvníky skrytá. Pokračovat můžete na mapu webu.

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY pro školní rok 2020/2021

Zápis do MŠ pro nový školní rok proběhne v květnu na ředitelství v Příčné 191, Havlíčkův Brod - bližší informace včetně kritérií budou zveřejněny v dubnu 2020. Podmínky pro přijetí dítěte viz detail aktuality.

Podmínky pro přijetí dítěte

  • U dětí mladších 5 let škola vyžaduje v souladu s § 50 zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví a o změně některých souvisejících zákonů, ve znění pozdějších předpisů, doklad o tom, že se dítě podrobilo stanoveným pravidelným očkováním, nebo o tom, že je proti nákaze imunní nebo se nemůže očkování podrobit pro trvalou kontraindikaci.
  • Pokud je pro dítě předškolní vzdělávání povinné, nepožaduje škola doklad o očkování.
  • Potvrzení lékaře o řádném očkování dítěte se dokládá na Evidenčním listu pro dítě v mateřské škole, který si lze vyzvednout na kterékoliv naší mateřské škole nebo na ředitelství v Příčné 191, HB. 
  • Cizinci - občané Evropské unie doloží potvrzení o přechodném pobytu. Ostatní cizinci povolení k dlouhodobému pobytu nebo vízum s délkou pobytu nad 90 dnů.

Přidáno 16. 1. 2020, autor: Štěpánka Sýkorová

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru