Stránka není přístupná

Tato stránka není přístupná nebo je pro návštěvníky skrytá. Pokračovat můžete na mapu webu.

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY pro školní rok 2019/2020

Podrobné informace k zápisu do mateřské školy pro školní rok 2019/2020 viz Detail aktuality. Zápis proběhne vždy na ředitelství MŠ - Příčná 191, HB.
ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY pro školní rok 2019/2020

 

 

 

 

Podmínky pro přijetí dítěte

  • U dětí mladších 5 let škola vyžaduje v souladu s § 50 zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví a o změně některých souvisejících zákonů, ve znění pozdějších předpisů, doklad o tom, že se dítě podrobilo stanoveným pravidelným očkováním, nebo o tom, že je proti nákaze imunní nebo se nemůže očkování podrobit pro trvalou kontraindikaci.
  • Pokud je pro dítě předškolní vzdělávání povinné, nepožaduje škola doklad o očkování.
  • Potvrzení lékaře o řádném očkování dítěte se dokládá na Evidenčním listu pro dítě v mateřské škole, který si lze vyzvednout na kterékoliv naší mateřské škole nebo na ředitelství v Příčné 191, HB. 
  • Cizinci - občané Evropské unie doloží potvrzení o přechodném pobytu. Ostatní cizinci povolení k dlouhodobému pobytu nebo vízum s délkou pobytu nad 90 dnů.

Přidáno 6. 3. 2019, autor: Štěpánka Sýkorová

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru