Aktuality

Výsledky zápisu viz detail aktuality. Kritéria, podle kterých bylo postupováno, naleznete v horním menu v dokumentech.
V době letních prázdnin je omezený provoz na našich mateřských školách. V červenci zajišťuje provoz MŠ Zahradnického I. a v srpnu MŠ Příčná. Přihlášení a odhlášení z prázdninového provozu - viz detail aktuality.
Zápis do MŠ pro školní rok 2017/2018
Zápis do MŠ pro nový školní rok proběhne první týden v květnu na ředitelství v Příčné 191, Havlíčkův Brod dle rozpisu - viz Detail aktuality. Jedná se o administrativní úkon, doporučujeme zákonným zástupcům příchod bez dětí.
O přestup dítěte na jiné pracoviště v rámci MŠ Korálky Havl. Brod lze požádat do konce měsíce dubna 2017. Zákonný zástupce podá písemnou žádost prostřednictvím vedoucí učitelky stávající mateřské školy. O přestupu rozhoduje ředitelka školy.
Naše organizace získala pro rok 2016 finanční prostředky z rozvojového programu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy „ Podpora logopedické prevence v předškolním vzdělávání v roce 2016“ - více informací viz horní menu "projekty"