Aktuality

O přestup dítěte na jiné pracoviště v rámci MŠ Korálky Havl. Brod lze požádat do 26. dubna 2019. Zákonný zástupce podá písemnou žádost prostřednictvím vedoucí učitelky stávající mateřské školy. O přestupu rozhoduje ředitelka školy.
ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY pro školní rok 2019/2020
Podrobné informace k zápisu do mateřské školy pro školní rok 2019/2020 viz Detail aktuality. Zápis proběhne vždy na ředitelství MŠ - Příčná 191, HB.
Informace o zpracování osobních údajů najdete v detailu aktuality.
Projekt Rozvoj MŠ Korálky
Naše mateřská škola získala dotace z Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání (OP VVV) - Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování na realizaci projektu v rámci výzvy Šablony pro MŠ a ZŠ I.
Podpora společného vzdělávání v pedagogické praxi - pětiletý projekt
Naše mateřská škola se zapojila do pětiletého projektu Podpora společného vzdělávání v pedagogické praxi - viz detail aktuality.
Naše organizace získala pro rok 2016 finanční prostředky z rozvojového programu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy „ Podpora logopedické prevence v předškolním vzdělávání v roce 2016“ - více informací viz horní menu "projekty"