Aktuality

Odloučená pracoviště naší organizace vás zvou na Den otevřených dveří v měsíci dubnu dle rozpisu - viz Detail aktuality.
O přestup dítěte na jiné pracoviště v rámci MŠ Korálky Havlíčkův Brod lze požádat do 25. dubna 2024. O přestupu rozhoduje ředitelka školy. Více informací v detailu aktuality nebo po kliknutí na nadpis.
V době letních prázdnin je na našich mateřských školách omezený a přerušený provoz. Žádost o prázdninovou docházku je třeba podat písemně do 15.5.2024 ve vaší mateřské škole. Podrobnosti v detailu aktuality.
Zápis do MŠ pro nový školní rok proběhne v květnu na ředitelství v Příčné 191, Havlíčkův Brod - bližší informace včetně kritérií budou zveřejněny v dubnu 2024. Podmínky pro přijetí dítěte viz detail aktuality.
Výše úplaty pro nový školní rok 2023/2024 v detailu aktuality.
Od 1.2.2023 bude změna ve výši platby stravného - více v detailu aktuality.
Mateřská škola Korálky HB pro vás připravila sadu videí o školní zralosti, která nahrazují besedu s odborníkem z Pedagogicko psychologické poradny. Soubor obsahuje devět videí - viz detail aktuality.
Základní potřeby jsou uvedeny v detailu aktuality.