Aktuality

Zápis proběhne od 4. do 7. května 2020 na ředitelství MŠ Korálky Havlíčkův Brod, Příčná 191, HB. Podrobné informace k zápisu do mateřské školy pro školní rok 2020/2021 jsou uvedeny v detailu aktuality nebo po rozkliknutí nadpisu.
Z důvodu přerušení provozu mateřské školy v měsíci březnu 2020 je úplata za vzdělávání snížena. V měsíci dubnu 2020 bude záležet na délce přerušení provozu. Doporučujeme pozastavení trvalého příkazu na měsíc duben. Více v detailu aktuality.
O přestup dítěte na jiné pracoviště v rámci MŠ Korálky Havlíčkův Brod lze požádat do 24. dubna 2020. O přestupu rozhoduje ředitelka školy. Více informací v detailu aktuality nebo po kliknutí na nadpis.
PÉČE O DĚTI ZAMĚSTNANCŮ VYBRANÝCH SLOŽEK
Naše Mateřská škola Havlíčkův Brod, Zahradnického 2867 zajišťuje provoz pro děti zaměstnanců vybraných složek. V detailu aktuality je zveřejněna přihláška k poskytování péče.
V rámci preventivních opatření proti šíření koronaviru se od 17.3.2020 do odvolání přerušuje provoz všech odloučených pracovišť naší organizace. Bližší informace v detailu aktuality.
Úřední hodiny na ředitelství Mateřské školy Korálky Havlíčkův Brod, ulice Příčná 191 jsou v pondělí a ve středu od 8 do 11 hodin. V detailu aktuality jsou uvedeny kontakty. Děkujeme za pochopení.
S ohledem na současnou situaci v ČR - nouzový stav rušíme Dny otevřených dveří na všech pracovištích naší organizace.
Zápis do MŠ pro nový školní rok proběhne v květnu na ředitelství v Příčné 191, Havlíčkův Brod - bližší informace včetně kritérií budou zveřejněny v dubnu 2020. Podmínky pro přijetí dítěte viz detail aktuality.
Základní potřeby jsou uvedeny v detailu aktuality.