Aktuality

Výsledky zápisu viz detail aktuality. Kritéria, podle kterých bylo postupováno, naleznete v horním menu v dokumentech.
Vzhledem k přerušení provozu mateřské školy od 17.3.2020 do 22.5.2020 jsou upraveny částky za úplatu za předškolní vzdělávání - více v detailu aktuality.
S ohledem na platná mimořádná opatření a po projednání na pedagogické radě odkládáme informační schůzky pro zákonné zástupce nově přijatých dětí na začátek nového školního roku. Termíny budou na webových stránkách zveřejněny. Více v detailu aktuality.
Rada města schválila obnovení provozu všech odloučených pracovišť naší organizace od 25.5.2020 za splnění podmínek ochrany zdraví, které se vztahují na činnost mateřských škol.
V době letních prázdnin je na našich mateřských školách omezený provoz. Žádost o prázdninovou docházku je třeba podat písemně do 5.6.2020 ve vaší mateřské škole.Podrobnosti v detailu aktuality.
O přestup dítěte na jiné pracoviště v rámci MŠ Korálky Havlíčkův Brod lze požádat do 24. dubna 2020. O přestupu rozhoduje ředitelka školy. Více informací v detailu aktuality nebo po kliknutí na nadpis.
PÉČE O DĚTI ZAMĚSTNANCŮ VYBRANÝCH SLOŽEK
Naše Mateřská škola Havlíčkův Brod, Zahradnického 2867 zajišťuje provoz pro děti zaměstnanců vybraných složek. V detailu aktuality je zveřejněna přihláška k poskytování péče.
V rámci preventivních opatření proti šíření koronaviru se od 17.3.2020 do odvolání přerušuje provoz všech odloučených pracovišť naší organizace. Bližší informace v detailu aktuality.
Úřední hodiny na ředitelství Mateřské školy Korálky Havlíčkův Brod, ulice Příčná 191 jsou v pondělí a ve středu od 8 do 11 hodin. V detailu aktuality jsou uvedeny kontakty. Děkujeme za pochopení.
Základní potřeby jsou uvedeny v detailu aktuality.