OBNOVENÍ PROVOZU

Rada města schválila obnovení provozu všech odloučených pracovišť naší organizace od 25.5.2020 za splnění podmínek ochrany zdraví, které se vztahují na činnost mateřských škol.

Rada města schválila obnovení provozu všech  odloučených pracovišť MŠ Korálky Havlíčkův Brod od 25.5.2020 za splnění podmínek ochrany zdraví, které se vztahují na činnost mateřských škol.

Děkujeme předem za nahlášení do 20.5.2020 mailem nebo telefonicky (na vaši mateřskou školu) zda bude nebo nebude vaše dítě chodit do MŠ.

• Zákonní zástupci dětí, které nastoupí od 25.5.2020 do konce školního roku do MŠ, vyplní při prvním vstupu dítěte do MŠ čestné prohlášení   - je ke stažení zde.

Bez podepsaného čestného prohlášení nebude dítěti umožněn vstup do MŠ.

• V dokumentech jsou zveřejněny:
    • Dodatek ke školnímu řádu 2020, kde jsou uvedeny podrobnosti o provozu mateřské školy v období do konce školního roku - zákonný zástupce podepíše první den, že se seznámil s dodatkem (dodatek je ke stažení zde a bude k nahlédnutí na viditelném místě v prostorách MŠ)
    • Ochrana zdraví MŠ - doporučení MŠMT je ke stažení zde.
  • Žádáme zákonné zástupce dětí, které již v tomto školním roce nebudou chodit do mateřské školy, aby si vyzvedli ve své MŠ osobní věci dětí.
  • Zároveň žádáme zákonné zástupce dětí, které ukončí vzdělávání z důvodu nástupu do základní školy nebo stěhování, aby vyplnili Ukončení vzdělávání ke stažení zde, příp. k vyzvednutí ve vaší MŠ.

Přidáno 7. 5. 2020, autor: Štěpánka Sýkorová