Vítáme Vás na stránkách MŠ Korálky H. Brod

• Představujeme Vám devět mateřských škol sloučených v jeden právní subjekt, vedený paní ředitelkou Mgr. Štěpánkou Sýkorovou.
  • Nyní se nacházíte na stránce ředitelství. Pro pokračování na stránky jednotlivých mateřských škol použijte prosím odkazy vpravo.
  • Na stránkách mateřských škol najdete charakteristiky jednotlivých pracovišť, vybavení tříd, zájmové činnosti pro děti, aktuality a informace pro rodiče, rozvrhy jídelen, kalendáře akcí a jiné užitečné informace...

DEN BEZ AUT 2019

12. 9. 2019

V rámci Dne bez aut pořádáme akci pro děti a rodiče "Pojeď s námi cyklostezkou V." Podrobnosti naleznete v detailu aktuality.

Nový školní rok 2019/2020

2. 9. 2019

Přejeme Vám i Vašim dětem úspěšné zahájení nového školního roku. Bližší informace viz detail aktuality.

25. 5. 2017

Informace o zpracování osobních údajů najdete v detailu aktuality.