Vítáme Vás na stránkách MŠ Korálky H. Brod

• Představujeme Vám devět mateřských škol sloučených v jeden právní subjekt, vedený paní ředitelkou Mgr. Štěpánkou Sýkorovou.
  • Nyní se nacházíte na stránce ředitelství. Pro pokračování na stránky jednotlivých mateřských škol použijte prosím odkazy vpravo.
  • Na stránkách mateřských škol najdete charakteristiky jednotlivých pracovišť, vybavení tříd, zájmové činnosti pro děti, aktuality a informace pro rodiče, rozvrhy jídelen, kalendáře akcí a jiné užitečné informace...

ÚPLATA ZA PŘEDŠKOLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 2020

29. 5. 2020

Vzhledem k přerušení provozu mateřské školy od 17.3.2020 do 22.5.2020 jsou upraveny částky za úplatu za předškolní vzdělávání - více v detailu aktuality.

OBNOVENÍ PROVOZU

7. 5. 2020

Rada města schválila obnovení provozu všech odloučených pracovišť naší organizace od 25.5.2020 za splnění podmínek ochrany zdraví, které se vztahují na činnost mateřských škol.

PROVOZ O LETNÍCH PRÁZDNINÁCH 2020

13. 5. 2020

V době letních prázdnin je na našich mateřských školách omezený provoz. Žádost o prázdninovou docházku je třeba podat písemně do 5.6.2020 ve vaší mateřské škole.Podrobnosti v detailu aktuality.