Vítáme Vás na stránkách MŠ Korálky H. Brod

• Představujeme Vám devět mateřských škol sloučených v jeden právní subjekt, vedený paní ředitelkou Mgr. Štěpánkou Sýkorovou.
  • Nyní se nacházíte na stránce ředitelství. Pro pokračování na stránky jednotlivých mateřských škol použijte prosím odkazy vpravo.
  • Na stránkách mateřských škol najdete charakteristiky jednotlivých pracovišť, vybavení tříd, zájmové činnosti pro děti, aktuality a informace pro rodiče, rozvrhy jídelen, kalendáře akcí a jiné užitečné informace...

VÝSLEDKY ZÁPISU DO MŠ pro školní rok 2018/2019

25. 5. 2018

Výsledky zápisu viz detail aktuality. Kritéria, podle kterých bylo postupováno, naleznete v horním menu v dokumentech.

25. 5. 2017

Pověřenec pro ochranu osobních údajů Ing. Ivana Zukalová Havlíčkovo náměstí 57, 58001 Havlíčkův Brod Email: gdpr@muhb.cz Datová schránka: 5uvbfub

PROVOZ O LETNÍCH PRÁZDNINÁCH 2018

12. 3. 2018

V době letních prázdnin je omezený provoz na našich mateřských školách. V červenci zajišťuje provoz MŠ Žižkov a v srpnu MŠ Prokopa Holého. Přihlášení a odhlášení z prázdninového provozu - viz detail aktuality.