Vítáme Vás na stránkách MŠ Korálky H. Brod

• Představujeme Vám devět mateřských škol sloučených v jeden právní subjekt, vedený paní ředitelkou Mgr. Štěpánkou Sýkorovou.
  • Nyní se nacházíte na stránce ředitelství. Pro pokračování na stránky jednotlivých mateřských škol použijte prosím odkazy vpravo.
  • Na stránkách mateřských škol najdete charakteristiky jednotlivých pracovišť, vybavení tříd, zájmové činnosti pro děti, aktuality a informace pro rodiče, rozvrhy jídelen, kalendáře akcí a jiné užitečné informace...

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ - ekonom

24. 9. 2019

Vypisujeme výběrové řízení na obsazení pracovní pozice ekonom příspěvkové organizace - viz detail aktuality. Přihlášky zasílejte do 31.10.2019.

25. 5. 2017

Informace o zpracování osobních údajů najdete v detailu aktuality.

Projekt Rozvoj MŠ Korálky

23. 11. 2017

Naše mateřská škola získala dotace z Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání (OP VVV) - Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování na realizaci projektu v rámci výzvy Šablony pro MŠ a ZŠ I.