Vítáme Vás na stránkách MŠ Korálky H. Brod

• Představujeme Vám devět mateřských škol sloučených v jeden právní subjekt, vedený paní ředitelkou Mgr. Štěpánkou Sýkorovou.
  • Nyní se nacházíte na stránce ředitelství. Pro pokračování na stránky jednotlivých mateřských škol použijte prosím odkazy vpravo.
  • Na stránkách mateřských škol najdete charakteristiky jednotlivých pracovišť, vybavení tříd, zájmové činnosti pro děti, aktuality a informace pro rodiče, rozvrhy jídelen, kalendáře akcí a jiné užitečné informace...

VÝSLEDKY ZÁPISU DO MŠ pro školní rok 2019/2020

29. 5. 2019

Výsledky zápisu viz detail aktuality. Kritéria, podle kterých bylo postupováno, naleznete v horním menu v dokumentech.

PROVOZ O LETNÍCH PRÁZDNINÁCH 2019

12. 3. 2018

V době letních prázdnin je na našich mateřských školách omezený provoz. V červenci zajišťuje provoz MŠ Příčná a v srpnu MŠ Nádražní. Přihlášení a odhlášení z prázdninového provozu - viz detail aktuality.

25. 5. 2017

Informace o zpracování osobních údajů najdete v detailu aktuality.