Vítáme Vás na stránkách MŠ Korálky H. Brod

• Představujeme Vám devět mateřských škol sloučených v jeden právní subjekt, vedený paní ředitelkou Mgr. Štěpánkou Sýkorovou.
  • Nyní se nacházíte na stránce ředitelství. Pro pokračování na stránky jednotlivých mateřských škol použijte prosím odkazy vpravo.
  • Na stránkách mateřských škol najdete charakteristiky jednotlivých pracovišť, vybavení tříd, zájmové činnosti pro děti, aktuality a informace pro rodiče, rozvrhy jídelen, kalendáře akcí a jiné užitečné informace...

VÝSLEDKY ZÁPISU DO MŠ pro školní rok 2020/2021

29. 5. 2020

Výsledky zápisu viz detail aktuality. Kritéria, podle kterých bylo postupováno, naleznete v horním menu v dokumentech.

ÚPLATA ZA PŘEDŠKOLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 2020

29. 5. 2020

Vzhledem k přerušení provozu mateřské školy od 17.3.2020 do 22.5.2020 jsou upraveny částky za úplatu za předškolní vzdělávání - více v detailu aktuality.

INFORMAČNÍ SCHŮZKY

2. 6. 2020

S ohledem na platná mimořádná opatření a po projednání na pedagogické radě odkládáme informační schůzky pro zákonné zástupce nově přijatých dětí na začátek nového školního roku. Termíny budou na webových stránkách zveřejněny. Více v detailu aktuality.