Vítáme Vás na stránkách MŠ Korálky H. Brod

  • Představujeme Vám devět mateřských škol sloučených v jeden právní subjekt, vedený paní ředitelkou Mgr. Štěpánkou Sýkorovou.
  • Nyní se nacházíte na stránce ředitelství. Pro pokračování na stránky jednotlivých mateřských škol použijte prosím odkazy vpravo.
  • Na stránkách mateřských škol najdete charakteristiky jednotlivých pracovišť, vybavení tříd, zájmové činnosti pro děti, aktuality a informace pro rodiče, rozvrhy jídelen, kalendáře akcí a jiné užitečné informace...
Aktuality

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY pro školní rok 2018/2019

17. 1. 2018

Zápis do MŠ pro nový školní rok proběhne v květnu na ředitelství v Příčné 191, Havlíčkův Brod dle rozpisu - viz Detail aktuality.

Detail aktuality

PŘESTUP dítěte na jiné pracoviště

7. 4. 2017

O přestup dítěte na jiné pracoviště v rámci MŠ Korálky Havl. Brod lze požádat do konce měsíce dubna 2018. Zákonný zástupce podá písemnou žádost prostřednictvím vedoucí učitelky stávající mateřské školy. O přestupu rozhoduje ředitelka školy.

Detail aktuality

PROVOZ O LETNÍCH PRÁZDNINÁCH 2018

12. 3. 2018

V době letních prázdnin je omezený provoz na našich mateřských školách. V červenci zajišťuje provoz MŠ Žižkov a v srpnu MŠ Prokopa Holého. Přihlášení a odhlášení z prázdninového provozu - viz detail aktuality.

Detail aktuality